Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

5 marca 2015 10:53 | wersja 3 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Sołectwa Gminy Dłutów oraz Składy Rad Sołeckich - kadencja 2015-2019

Lp. Nazwa sołectwa Imię i nazwisko sołtysa Skład Rady Sołeckiej Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

1.

Budy Dłutowskie Danuta Sujka Danuta Sujka - przewodnicząca

Włodzimierz Lech

Zdzisław Moszkowicz

Małgorzata Olejnik

Budy Dłutowskie

2.

Czyżemin Andrzej Woźniakowski Andrzej Woźniakowski – przewodniczący

Bogdan Gieras

Andrzej Jach

Jerzy Misiewicz

Milena Skrobek

Czyżemin

3.

Dąbrowa

Paweł Oberle

Paweł Oberle – przewodniczący

Anna Matuszewska

Halina Pacuszka

Wioletta Poczta

Rozalia Rygielska

Dąbrowa

4.

Dłutów

Jan Wilkowski

Jan Wilkowski – przewodniczący

Mieczysław Agata

Jan Górecki

Adam Łańcuchowski

Dłutów

5.

Dłutówek

Janusz Nowak

Janusz Nowak – przewodniczący

Andrzej Bartoszek

Bogumiła Karbowiak

Marek Kuna

Andrzej Niewiadomski

Borkowice, Dłutówek

6.

Drzewociny

Mieczysław Pawlak

Mieczysław Pawlak – przewodniczący

Mirosław Kubik

Mariusz Prus

Przemysław Teodorczyk

Drzewociny

7.

Huta Dłutowska

Rafał Szymczak

Rafał Szymczak – przewodniczący

Józef Drozdowski

Ewa Lach

Artur Namyślak

Krystyna Sagalara

Huta Dłutowska

8.

Lesieniec

Tadeusz Śpionek

Tadeusz Śpionek– przewodniczący

Renata Kapka

Kazimierz Sarzała

Lesieniec

9.

Leszczyny Duże

Zygmunt Baranowski

Zygmunt Baranowski – przewodniczący

Magdalena Bąkowska-Tarnecka

Kamil Łoś

Edyta Szajder

Seweryn Woźny

Leszczyny Duże

10.

Leszczyny Małe

Anna Tomaszewska

Anna Tomaszewska – przewodnicząca

Przemysław Kociołek

Katarzyna Michaś

Ewelina Pik

Leszczyny Małe

11.

Łaziska

Tadeusz Kopycki

Tadeusz Kopycki – przewodniczący

Bronisław Jakubiec

Paweł Kmieć

Janusz Olkusz

Łaziska

12.

Mierzączka Duża

Ignacy Strzelczyk

Ignacy Strzelczyk – przewodniczący

Zbigniew Górny

Dariusz Jęch

Stanisław Strzelec

Sebastian Wypych

Mierzączka Duża

13.

Orzk

Marek Lis

Marek Lis – przewodniczący

Wiesław Cieciorowski

Ryszard Górny

Teresa Morawiec

Aneta Szczepańska

Marek Wierzbowski

Orzk

14.

Pawłówek

Maria Skupień

Maria Skupień – przewodnicząca

Zbigniew Biernat

Jan Michalak

Wojciech Oberle

Pawłówek

15.

Piętków

Mikołaj Pstrokoński

Mikołaj Pstrokoński – przewodniczący

Robert Jarzębowski

Zbigniew Kudra

Przemysław Tomaszewski

Jastrzębieniec, Kłucjasz, Piętków

16.

Redociny

Ireneusz Jach

Ireneusz Jach – przewodniczący

Sławomir Kudra

Mirosław Malinowski

Jan Staniaszek

Waldemar Wojna

Redociny

17.

Stoczki-Porąbki

Grzegorz Wojna

Grzegorz Wojna – przewodniczący

Janina Klimczak

Mariusz Kudra

Krzysztof Wojna

Stoczki-Porąbki

18.

Ślądkowice

Bogdan Michaś

Bogdan Michaś – przewodniczący

Elżbieta Kardas

Henryk Rabiega

Bogdan Wieteska

Wojciech Urbański

Ślądkowice

19.

Świerczyna

Mariusz Patura

Mariusz Patura – przewodniczący

Monika Maczugowska

Angelika Wlazło

Piotr Wlazło

Kociołki Las, Świerczyna

20.

Tążewy

Agnieszka Ratko

Agnieszka Ratko – przewodnicząca

Mirosław Jach

Sandra Łuczak

Rafał Maślanka

Marek Skupień

Tążewy

Biuletyn Informacji Publicznej — Gmina Dłutów

Logowanie