Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

19 marca 2019 07:42 | wersja 5 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Wykaz sołtysów i rad sołeckich Gminy Dłutów Kadencja 2019-2024

Lp.

Nazwa sołectwa

Imię i nazwisko sołtysa

Skład Rady Sołeckiej

Miejscowości wchodzące w skład sołectwa

1.

Budy Dłutowskie

DanutaSujka

Sujka Danuta - przewodnicząca

Kuczewska Agnieszka

Skupień Stanisław

Sujka Małgorzata

Budy Dłutowskie

2.

Czyżemin

Andrzej Woźniakowski

Woźniakowski Andrzej – przewodniczący

Gieras Bogdan

Jach Andrzej

Misiewicz Jerzy

Skrobek Milena

Czyżemin

3.

Dąbrowa

Paweł Oberle

Oberle Paweł – przewodniczący

Matuszewska Anna

Folga Stanisław

Poczta Wioletta

Oberle Renata

Dąbrowa

4.

Dłutów

Jan Górecki

Górecki Jan – przewodniczący

Czeszek Izabela

Kielar Tadeusz

Majda Janina

Masłowski Mariusz

Dłutów

5.

Dłutówek

Janusz Nowak

Nowak Janusz – przewodniczący

Bartoszek Andrzej

Niewiadomski Andrzej

Owczarek Włodzimierz

Śpionek Wiktor

Borkowice,

Dłutówek

6.

Drzewociny

Mieczysław Pawlak

Pawlak Mieczysław – przewodniczący

Kubik Mirosław

Prus Mariusz

Teodorczyk Przemysław

Drzewociny

7.

Huta Dłutowska

Rafał Szymczak

Szymczak Rafał – przewodniczący

Drozdowski Józef

Pryca Katarzyna

Szynkowska Mirosława

Wrzeszcz Anita

Huta Dłutowska

8.

Lesieniec

Tadeusz Śpionek

Śpionek Tadeusz– przewodniczący

Bolonek Teresa

Stępień Agnieszka

Lesieniec

9.

Leszczyny Duże

Zygmunt Baranowski

Baranowski Zygmunt – przewodniczący

Bąkowska-Tarnecka Magdalena

Łukasik Adam

Szajder Edyta

Woźny Seweryn

Leszczyny Duże

10.

Leszczyny Małe

Anna Tomaszewska

Tomaszewska Anna – przewodnicząca

Krawczyk Arleta

Malinowska Jadwiga

Leszczyny Małe

11.

Łaziska

Żaneta Jamka

Jamka Żaneta – przewodniczący

Jamka Albert

Kmieć Paweł

Pik Urszula

Poterała Ilona

Łaziska

12.

Mierzączka Duża

Ignacy Strzelczyk

Strzelczyk Ignacy – przewodniczący

Górny Zbigniew

Jęch Dariusz

Strzelec Stanisław

Wypych Sebastian

Mierzączka Duża

13.

Orzk

Marek Lis

Lis Marek – przewodniczący

Cieciorowski Wiesław

Górny Ryszard

Nawrocka Danuta

Wierzbowski Marek

Orzk

14.

Pawłówek

Maria Skupień

Skupień Maria – przewodnicząca

Zbigniew Biernat

Dominikowski Zygmunt

Jan Michalak

Pawłówek

15.

Piętków

Mikołaj Pstrokoński

Pstrokoński Mikołaj – przewodniczący

Jarzębowski Robert

Kudra Zbigniew

Tomaszewski Przemysław

Jastrzębieniec,

Kłucjasz,

Piętków

16.

Redociny

Ireneusz Jach

Jach Ireneusz – przewodniczący

Jarzębowski Dariusz

Kudra Robert

Malinowski Mirosław

Staniaszek Sławomir

Redociny

17.

Stoczki-Porąbki

Grzegorz Wojna

Wojna Grzegorz – przewodniczący

Klimek Robert

Kudra Mariusz

Sokołowski Hubert

Stoczki-Porąbki

18.

Ślądkowice

Bogdan Michaś

Michaś Bogdan– przewodniczący

Kardas Elżbieta

Rabiega Henryk

Wojtaszek Anna

Urbański Wojciech

Ślądkowice

19.

Świerczyna

Mariusz Patura

Patura Mariusz – przewodniczący

Krawczyk Danuta

Maczugowska Monika

Maczugowska Ewa

Kociołki Las, Świerczyna

20.

Tążewy

Agnieszka Ratko

Ratko Agnieszka – przewodnicząca

Czekalska Alicja

Łuczak Sandra

Skupień Marek

Woźna Ewelina

Tążewy

Biuletyn Informacji Publicznej — Gmina Dłutów

Logowanie